Fototapety na ścianę

Wybierz kategorię fototapet:Jak wybrać odpowiednie wzór fototapety ściennej ?

Aby dobrze wybrać wzór fototapety ściennej można kierować się kilkoma wytycznymi. A więc można kierować się dzisiejszymi trendami obowiązującymi w dekoracjach wnętrz lub swoją wizją naszego domu bez oglądania się na innych. Staramy się maksymalnie ułatwić wybór odpowiedniej fototapety dlatego tworzymy kategorie tematyczne, kategorie w zależności od przeznaczenia oraz własne kolekcje aby zawęzić wybór. Dodatkowo tworzymy wiele wizualizacji aby można było "złapać" swój wymarzony wzór.

Fototapety na ścianę, jak wybrać odpowiedni materiał ?

To kwestia czysto techniczna ale warto poświęcić chwilę aby zapoznać się z podstawowymi materiałami jakie oferujemy. Każdy z nich jest naprawdę najwyższej jakości i ma swoje indywidualne cechy. Pierwsza a za razem podstawowy materiał na jakim drukujemy to fototapeta winylowa która sprawdzi się w większości przypadków a więc w salonach, sypialniach i wszędzie tam gdzie panują standardowe warunki użytkowania. Jeśli chcemy zmontować fototapetę w miejscach narażonych na wilgoć lub otarcia np. pokój dzieci, przedpokój, korytarz czy łazienka proponujemy wybrać fototapetę zmywalną która jest fototapetą winylową zabezpieczoną specjalną powłoką która pozwala ją przemywać. Najbardziej uniwersalną jest fototapeta samoprzylepna TopTex jest to nowość która daje nieograniczone możliwości montażu, dosłownie na każdej równej powierzchni, prosto oraz szybko.

Fototapeta czy warto  ?

Oczywiście, że warto ! Po pierwsze fototapeta na ścianę wpływa bardzo silnie na nasze emocje, duża grafika na ścianie bardzo silnie na nas oddziałuje pobudzając zmysły. Daje możliwość wyrażenie siebie w najbardziej spektakularny sposób i na pewno nasi goście nie będą obojętni na tego typu dekorację ścian. Do tego fototapeta jest relatywnie tania, prosta w montażu oraz demontażu, dzisiejsze nowoczesne materiały na to pozwalają. Fototapeta może być spektakularna lub delikatna i subtelna tak więc każda osobowość znajdzie coś dla siebie. A więc jeszcze raz powtórzę, tak jak najbardziej warto wybrać fototapetę ! 
wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7

hook h="displayBeforeClosingBody"}