Fototapety na szafę

Wybierz kategorię fototapet:Sposób na szybką renowację - fototapeta na szafę


Fototapety na szafę to dekoracja jedyna w swoim rodzaju. To świetny sposób na niebanalny mebel i propozycja na drugie życie szaf, gdy decydujemy się na remont tej ulubionej. To również opcja na zamaskowanie zniszczeń lub na całkowitą odmianę naszego mebla.

W naszym sklepie możesz zamówić tapety na wymiar na każdy rodzaj szafy. Bez problemu poradzimy sobie z szafą przesuwną, wnękową czy wolno-stojącą.
Współpracujący z nami dekoratorzy oraz graficy stworzą dla Ciebie wzór fototapety na szafę perfekcyjnie dopasowany do pomieszczenia. Do produkcji naszych tapet używamy ekologicznych produktów, takich jak atestowany tusz oraz wysokiej jakości flizeliny i winyle. Są to elementy, które najbardziej wpływają na wysoką jakość, oraz odporność na ścieranie naszych fototapet.

Wybierz fototapetę na szafę

Wybierając wzór na fototapetę radzimy zastanowić się nad przeznaczeniem mebla oraz pomieszczenia, w którym się znajduje. Abstrakcja, architektura, miejski krajobraz czy natura - możliwości i propozycji jest naprawdę dużo. Jeżeli nasza szafa mieści się w przedpokoju, najlepiej się sprawdzą trójwymiarowe fototapety. W prosty sposób sprawią, że pomieszczenie wizualnie wyda się większe. W sypialni najlepiej sprawdzi się motyw z naturą w głównej roli, wszak tutaj chcemy przecież odetchnąć i należycie odpocząć. W salonie wzór powinien przyciągać uwagę, dlatego proponujemy wzory abstrakcyjne bądź panoramę miasta. W przypadku pokoju dziecięcego lub nastolatka można popuścić wodze fantazji i pokusić się na fototapetę na szafę z motywem bajkowym lub z samochodem. Wszystko zależy od charakteru użytkownika i pomieszczenia. Z kolei my spełniamy wszystkie propozycje klienta, zależnie od jego gustu oraz oczekiwań.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7