Fototapety Popularne

Fototapety popularne

Najbardziej popularne fototapety

Zajmujemy się produkcją fototapet już od 7 lat i na przestrzeni tego czasu wydrukowaliśmy tysiące wzorów jednak pomimo faktu, że w naszej bazie znajduje się obecnie ponad 100 milionów grafik jest kilka które były częściej wybierane przez naszych klientów. Oczywiście bardzo często wybór wzorów były podyktowane aktualnymi wydarzeniami na świecie czy to sportowymi czy po prostu nową modą na określony wzór czy kolor. Jak to mówią z gustami się nie dyskutuje dlatego wybrane w tej kategorii najpopularniejsze fototapety zostały wybrane tylko i wyłącznie na podstawie ilości zamówień złożonych w naszym sklepie.

Jakie konkretnie fototapety były najbardziej popularne ?

Można powiedzieć, że w różnych okresach królowały różne fototapety. Kiedy odbywały się wielkie imprezy sportowe takie jak Mistrzostwa Świata szczególnie w piłce nożnej wtedy najczęściej wybieranymi fototapetami były stadiony, piłkarze, piłki w siatce itp. Są również fototapety które cały czas są popularne i bardzo często wybierane przez klientów a więc fototapety z efektem głębi czyli tak zwane 3D ale również nieśmiertelne uliczki greckie lub w Toskanii kończąc na można powiedzieć oklepanych ale wiecznie żywych "żółtych taksówkach w Nowym Jorku" oraz "czerwonych autobusach w Londynie". Tak więc klasyka na fototapetach wiecznie żywa chociaż powoli widać tendencje do zmian.

Najbardziej popularne fototapety w 2018 r.

Zmiany które obserwujemy jeśli chodzi o popularność fototapet idą w kierunku powtarzalnych wzorów np. liści czy flamingów. Powraca moda na pastelowe kolory zieleni, różu, żółci a w pokojach dzieci zaczynają być popularne fototapety ilustrowane np. zwierząt. Nowe trendy w fototapetach sugerują powrót do wzorów znanych z tapet jednak mamy większą “kontrolę” nad wzorem który może być dowolnie konfigurowany a w ostatniej odsłonie naszego konfiguratora jest możliwa zmiana gęstości wzoru co pozwala jeszcze dokładniej dopasować naszą fototapetę.

wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7