Fototapety Uliczki

Fototapety uliczki

Fototapety uliczki jak wybrać ?

Fototapety uliczki to w głównej mierze specjalnie wybrane wzory starych uliczek znanych miast we Włoszech, Francji, Chorwacji czy Grecji. Tego typu fototapety mają niezaprzeczalny urok a do tego mają wiele walorów można powiedzieć technicznych. A to głównie z powodu efektu który poprzez zastosowanie takiej fototapety uzyskamy. Chodzi oczywiście o efekt głębi który w magiczny sposób powiększy nam przestrzeń mieszkanie czy domu. Jest to prosty zabieg i jest często stosowany przez architektów wnętrz i dekoratorów.

Gdzie sprawdzą się fototapety uliczki ?

Fototapety z motywami uliczek sprawdzą się wszędzie tam gdzie chcemy powiększyć przestrzeń lub być w centrum akcji. Fototapeta daje poczucie jakbyśmy znajdowali się tam na miejscu gdyż uliczka daje ciągłość przestrzeni z naszym pokojem. Mamy poczucie jakbyśmy mogli przejść przez ścianę do innego świata. Dobrym miejscem montażu będą korytarze, salony, sypialnie lub kuchnie a wię wzór jest uniwersalny a jedynie trzeba go odpowiednio dobrać do przestrzeni którą mamy w domu.

Jakie wzory fototapet są najbardziej popularne ?

Generalnie królują uliczki Toskanii lub białe uliczki na wyspie Rodos. Wzorów i miejsc jest naprawdę bardzo dużo i wszystko zależy od naszego pomieszczenia. Często wybierane są uliczki z dużą ilością kwiatów lub czarno białe wzory z wyodrębnionym czerwonym kolorem np. parasola. Bardzo ważne jest aby starać się wybrać fototapetę która będzie miała takie same proporcje jak nasza ściana tak aby uchwycić pełny kadr co gwarantuje najlepsze efekty na naszej ścianie. Tak więc wybierz jeden z poniżej zaproponowanych przez nas wzorów ale nie ograniczaj się zawsze możesz wyszukać wzoru poprzez wpisanie frazy w naszej wyszukiwarce gdzie można znaleźć tysiące wzorów. Wpisz np. “uliczka Toskania”, “stare uliczki” itp.
wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7