Fototapety 3D

Fototapety 3D

Co to są fototapety 3D ?

A więc fototapety 3D są to specjalnie wybrane wzory który posiadają głębię, perspektywę lub element geometryczny. Wszystkie te elementy powodują, że mamy wrażenie trzeciego wymiaru co ma niebagatelne znaczenie dla naszych fototapet. Dzięki efektowi 3D nasze pomieszczenie wydaje się większe a obraz bardziej realny. Mamy wrażenie, że możemy dosłownie wejść do naszej fototapety. Efekt ten się nasila wraz ze wzrostem grafiki oraz zachowaniem proporcji względem naszego otoczenia. Tzn. Wysokość oraz szerokość elementów na fototapecie odpowiada tym w rzeczywistości.

Najczęściej wybierane fototapet 3D

Jednym z najczęściej wybieranych wzorów to fototapety uliczek np. Toskanii, Grecji czy Chorwacji które dają ten pożądany efekt ciągłości z naszym pomieszczeniem np. salonem a w konsekwencji właśnie głębie i efekt trójwymiarowy czyli 3D. Kolejnym często wybieranym wzorem są pomosty które dodatkowo potęgują głębię dzięki dalekiej perspektywie. Ostatnim chyba najbardziej efektownym wzorem są wszelkiego rodzaju grafiki geometryczne czyli tunele, spirale itp. W tym przypadku efekt może zawrócić w głowie ale przecież do odważnych świat należy ;-) Wybierz z pośród specjalnie wybranych przez nas wzorów z kategorii fototapet 3D lub jeśli potrzebujesz pomocy lub porady skontaktuj się z nami.

Gdzie sprawdzą się fototapety 3D

Fototapety 3D to idealna propozycja w przypadku kiedy chcemy “powiększyć” optycznie przestrzeń. Specjalnie dobrane wzory pozwalają wywołać efekt optycznego powiększenia. Fototapety 3D idealnie sprawdzą się w przedpokojach, salonach, sypialni oraz kuchni. Generalnie są to bardzo uniwersalne wzory niekoniecznie muszą się one zamykać w formule spirali czy figur geometrycznych. Wspaniałe efekty uzyskuje się w fototapetach które posiadają tak zwaną daleką daleką perspektywę czyli np. uliczka, pomost czy molo. Takie zastosowanie wzoru sprawia wrażenie ciągłości pomieszczenia i wygląda naprawdę zjawiskowo. Dla bardziej odważnych można zastosować właśnie fototapety 3D jako figury geometryczne, tunele, spirale jednak trzeba pamiętać, że duża grafika może wywołać skrajne efekty wizualne ale może właśnie o to chodzi !
wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7