Fototapety do jadalni

Fototapeta do jadalni

Fototapety w jadalni co wybrać?

Jadalnia to miejsce w którym spożywamy posiłki i zazwyczaj jest to wyodrębniona część kuchni a czasami to osobne pomieszczenie. Tak czy owak może nawiązywać stylem i kolorem do wyposażenia kuchni więc ważne są detale. Nawiązanie kolorystyczne świetnie się sprawdza i sprawia wrażenie, że ktoś to z zamysłem zaprojektował. Jeśli całość się komponuje robi to niesamowite wrażenie szczególnie na naszych gościach. W jadalni możemy poczuć się jak na tarasie widokowym w górach lub w stylowej toskańskiej restauracji. Na pewno jest to pomieszczenie warte naszej uwagi i możemy niewielkim nakładem stworzyć niepowtarzalna przestrzeń dla naszej rodziny oraz znajomych.  

Jaki rodzaj fototapety wybrać do jadalni?

Generalnie polecamy do tego typu pomieszczeń tak jak zresztą do kuchni naszą fototapetę zmywalną która ma podwyższoną odporność na ścieranie oraz można ją przemywać. W jadalni występuje większe ryzyko poplamienia fototapety tłustymi rękoma lub obecnością naszych dzieci ;-) Zawsze w takim przypadku możemy poratować się możliwością przemycia fototapety wodą z detergentem co powinno załatwić sprawę. Nasza fototapeta zmywalna jest bardzo odporna na ścieranie a do tego spełnia wszelkie normy ekologiczne które pozwalają bez obaw instalować ją na ścianach w miejscach takich jak kuchnia, jadalnie czy pokój dzieci. Nasze fototapety posiadają atesty higieniczny PZH oraz atesty ogniowe które gwarantują nie tylko efekt wizualny ale również są bezpieczne dla nas oraz środowiska. Tuszę użyte do produkcji naszych fototapet również spełniają wszelkie normy pozwalające montować nasze fototapety w mieszkaniach. W naszej firmie stosujemy materiały które są dedykowane do produkcji właśnie fototapet a po latach doświadczenia wiemy na co zwracać uwagę aby montaż oraz użytkowanie naszych produktów było łatwe i przyjemne. Sami mamy ekipy monterskie które montowały już tysiące metrów kwadratowych fototapet u naszych klientów indywidualnych oraz biznesowych więc prosze nam zaufać, znamy się na tym ! 

Fototapeta w jadalni, prostota konfiguracji

Nasze wszystkie fototapety drukujemy na indywidualne zamówienie, nie posiadamy magazynu z gotowymi wzorami tylko każdy produkt jest w pełni spersonalizowany przez naszych klientów. Całość operacji od zamówienia do wysyłki nie przekracza 3 dni roboczych więc bez obawy jest to proces bardzo szybki. Naszą przewagą jest fakt, że nie jesteśmy fabryką która maszynowo "tłucze" te same powtarzalne wzory tylko w każdym przypadku tworzymy dla klienta indywidualny produkt. Nasi klienci mogą wybierać spośród ponad 100 milionów wzorów fototapet które znajdują się w naszej bazie a oprócz tego jesteśmy w stanie wyprodukować fototapetę z materiałów dostarczonych przez klienta ! Każdy z wybranych wzorów fototapet można dowolnie konfigurować zaczynając od podania wymiarów fototapety z dokładnością do 1 cm oraz można samodzielnie wykadrować wzór. Następnie mamy szerokie możliwości konfiguracji fototapety od obracania, zmiany kolorów, gęstość wzoru po wybór materiału na jakim fototapeta zostanie wydrukowana. W każdej chwili nasze studio projektowe jest w stanie dostosować projekt jeśli klient tego wymaga, jesteśmy elastyczni i zawsze podchodzimy z pełną pasją do każdego projektu!

wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7