Fototapety do łazienki

Czy połączenie łazienka i fototapeta to dobry pomysł?

A dlaczego nie? Łazienka już od dłuższego czasu nie jest uznawana tylko jako miejsce do zaspokajania potrzeb fizjologicznych. Przebywanie w niej to ulga nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. Niech to pomieszczenie będzie równie piękne i dopieszczone jak cała reszta Twojego mieszkania. Aby tak się stało przygotowaliśmy dla Ciebie fototapety w kategorii łazienka - pomogą Ci one rozpocząć poszukiwania idealnego wzoru.

Czy fototapeta nadaje się do zamontowanie tak wilgotnym miejscu jakim jest łazienka?

Dzięki dzisiejszej technologi można wykonać przepiękną fototapetę która będzie odporna na warunki panujące w łazience czyli wilgoć i wodę. Możesz wybrać fototapetę zmywalną, która zabezpieczona jest dodatkowym laminatem. Ułatwia to montaż i sprawia, że fototapeta staje się całkowicie wodoodporna. Jeśli nie jesteś przekonana do fototapety możesz też zamówić u nas całkowicie wodoszczelny obraz, który możesz dodatkowo podświetlić od spodu.

Fototapeta do łazienki - OK! Tylko jaki motyw?

Pierwsza myśl jaka nas nachodzi przy wyborze wzoru fototapety do łazienki to woda. Podkreślamy w ten sposób świeżość i czystość naszego pomieszczenia. Jeśli jednak nie chcesz popadać w banały możesz wybrać każdy inny motyw, który Cię odpręża. Zafunduj sobie domowe SPA i wybierz motyw gorących kamieni bazaltowych. A może wolisz delikatny widok spowity poranną mgłą? Wszystko zależy od Ciebie!

Wątpliwości?

Jeśli masz wątpliwości, lub chcesz o coś dopytać - napisz do nas lub zadzwoń. Przy składaniu zamówienia zaznacz, że fototapeta będzie z przeznaczeniem do łazienki - postaramy się dobrać najlepsze zabezpieczenie, żebyś mógł cieszyć się efektem przez długi czas.

wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7