Dlaczego warto wybrać TOPAGO ?

W czasach kiedy Internet staje się coraz częściej podstawowym narzędziem zakupu produktów, pojawia się klasyczny „problem urodzaju”. Często oferty sklepów internetowych są do siebie bardzo zbliżone, a klient nie jest w stanie w prosty sposób porównać istotnych parametrów produktu. Jednym z istotnych kryteriów, które bierzemy pod uwagę podczas zakupów w sieci jest cena, ale jak wiadomo niejednokrotnie kierowanie się tylko tym parametrem prowadzi do dużych rozczarowań. Dlatego warto przyjrzeć się innych bardzo istotnym czynnikom, które ostatecznie mogą wpłynąć na nasze ogólne zadowolenie z zakupów. A więc co nas wyróżnia ? Dlaczego warto kupić fototapety właśnie w naszym sklepie TOPAGO.eu ? Pod spodem postaram się to opisać w kilku zdaniach.

1. Bardzo dobra cena

Jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą cenę do jakości produktu głównie dzięki własnej drukarni wielkoformatowej z parkiem maszyn, który umożliwia produkcję natychmiast po złożeniu zamówienia przez Klienta. Brak pośredników, kupujesz bezpośrednio od producenta.

2. Jakość

W naszym przypadku jakość zaczyna się od samego podkładu, na którym drukujemy, a więc materiały uznanych producentów fototapet oraz folii takich jak Niemiecki Neschen czy Oracal oraz Amerykański 3M. Są to materiały o sprawdzonej jakości, a co ważne są dedykowane właśnie do fototapet, grafik na meble czy na ścianę.
Kolejna kwestia to kontrola procesu produkcji, który zależy od początku do końca od nas dzięki, jak wcześniej wspomniałem, własnej drukarni ale również pracowni oraz studiu graficznemu.

3. Czas dostawy

Czas od złożenia zamówienia do dostarczenia gotowego produktu do klienta bardzo rzadko jest dłuższy niż 3 dni. Czas dostawy jest dla nas bardzo istotny ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to jeden z głównych kryteriów wybory sklepu internetowego. Nikt nie lubi czekać na fototapetę 7 dni albo dodatkowo dopłacać za skrócenie czasu dostawy.

4. Reklamacje

Nikt nie jest nieomylny i czasem mogą zdarzyć się kwestie sporne, a my zawsze staramy się patrzeć oczami Klienta więc gwarantujemy, że się nie zawiedziesz


5. Nieszablonowe podejście

Każdy nasz produkt czy to fototapeta, grafika na szafy przesuwne, naklejka na ścianę czy plakat jest drukowany na indywidualne zamówienie, dlatego nasze możliwości wychodzą stanowczo poza to, co oferuje konfigurator w sklepie internetowym TOPAGO.eu Współpracujemy z dekoratorami wnętrz, hotelami, restauracjami, producentami mebli, ale również z klientami indywidualnymi którzy szukają niestandardowych produktów przygotowanych specjalnie dla nich. Jeśli czegoś nie ma w naszym sklepie to napisz do nas postaramy się przygotować najlepsze rozwiązanie.


wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7