Montaż fototapet

Jesteśmy firmą która już od prawie 10 lat zajmuje się produkcją oraz montażem fototapet. W tym okresie mogliśmy nabrać potrzebnego doświadczenia w doborze materiałów które najlepiej sprawdzą się w dekoracjach ścian naszych klientów. Mieliśmy przyjemność pracować z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi na terenie Polski oraz takich krajów jak Niemcy, Anglia, Czechy, Austria. W przypadku montażu fototapet bardzo liczy się znajomość materiału oraz doświadczenie które jest niezbędne aby tego typu dekoracje montować szybki i sprawnie.

Ogólne zasady współpracy

Aby cały proces montażu fototapet przebiegł szybko i sprawnie musi być spełnionych kilka warunków. 

Pracujemy wyłącznie na naszych materiałach


Montujemy wyłącznie własne fototapety oraz stosujemy własne kleje i inne materiały potrzebne do produkcji oraz montażu fototapet. Wynika to głównie ze znajomości materiału za który odpowiadamy i dajemy pełna gwarancję. Każdy materiał podkładowy zachowuje się inaczej dlatego jego znajomość i jakość jest bardzo ważna. 

Stan techniczny ściany


Ściana na której montujemy fototapetę musi być odpowiednio przygotowana pod montaż fototapety. Są to jednak podstawowe parametry a więc "zdrowa ściana" bez pęknięć, czysta i sucha bez przebarwień. Taką ścianę przed montażem wystarczy porządnie zagruntować preparatem typu "Uni-Grunt" i to wszystko. Jeśli ściana pomalowana jest farbami lateksowymi lub zmywalnymi należy ją delikatnie przetrzeć papierem ściernym oraz zagruntować. 

Pomiar ściany
 


Ścianę mierzymy z dokładnością do 1 cm oraz dodajemy do całości wymiaru po 10 cm. Czyli jeśli nasza ściana ma wymiary 300 cm szerokości oraz 250 cm wysokości zamawiamy fototapetę o wymiarach 310 cm szeroką na 260 cm wysoką. Zasada jest prosta lepiej mieć większa fototapetę która możemy dociąć na wymiar niż miało by zabraknąć kilka cm. W przypadku krzywizny ścian ma to większe znaczenie. Jeśli natomiast ściana jest nieregularna wykonujemy prosty rysunek poglądowy z pomiarem każdego z elementów i taką fototapetę przygotowujemy indywidualnie. 

Montaż fototapet cena

Na końcową cene montażu fototapety składa sie kilka czynników takich jak cena dojazdu do klienta, wymiary fototapety oraz stopień skomplikowania montażu. 

Fototapeta czarno biała z czerwonym rowerem

ZAPYTAJ O WYCENĘ MONTAŻU

KONTAKT

wysyłka za pobraniem

WYSYŁKA ZA POBRANIEM W 3 DNI

najlepsza cena w stosunku do jakości

NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

jesteśmy dostępni online

POMOC ONLINE 24/7