Plakaty motywacyjne w minimalistycznym biurze

Plakaty motywacyjne jako ozdoba w domowych biurach

MINIMALIZM

Minimalizm ciągle jest w modzie jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Zdobywa tez nowe obszary w postrzeganiu świata i organizowaniu czasu. Mniej znaczy więcej! 

DETAL

Idea tkwi w tym, aby nie rozpraszać swojej uwagi zbyt dużą ilością przedmiotów.  Unikaj krzykliwych kolorów. Postaw na biel i przełamuj ją czernią i jednym, maksymalnie dwoma zdecydowanymi kolorami. Ocieplaj delikatnymi dodatkami. Staraj się jednak utrzymać wszystko w podobnej stylistyce.

plakaty motywacyjne

Jeśli nie lubisz takich radykalnych kontrastów zdecyduj się na beże lub szarości. W naszej wizji w tym przypadku fototapety do biura ustępują innej dekoracji. Plakaty motywacyjne to świetny sposób nie tylko na stylowa ozdobę, ale też na wyrażenie swojego stylu i osobowości.

PLAKATY MOTYWACYJNE

Plakaty motywacyjne z klasycznym szeryfowym fontem będą Twoją elegancką i szykowną wizytówką. Możesz wyrazić swoje wartości, czy pokazać kto jest Twoją inspiracją.

 

http://

Z kolei plakaty motywacyjne z ciekawą typografią utrzymają Twoją produktywność na wysokim poziomie i dodadzą wystrojowi świeżości i lekkości.

plakatyty motywacyjne

Ale ile razy szukałaś już plakatu motywacyjnego, który wyrażałby dokładnie to co chcesz? Od nadmiaru propozycji można zwariować, a to ciągle nie jest „TO”. Koniec z tym problemem! Możesz śmiało skontaktować się z nami, stworzymy dla Ciebie Twój własny plakat motywacyjny! W dodatku dostajesz od nas 15% zniżki na wydruk, wpisz tylko przy zakupie kod: BLOGPOSTER15 !

Jeśli wnętrze wydaj Ci się zbyt zimne – zdecyduj się na kwiaty!

plakaty motywacyjne - Topago.eu

Jednak jeśli chcesz poeksperymentować ze wzorami na ścianie – śmiało! Fototapeta do biura z motywem białego drewna ociepli pomieszczenie.

fototapeta białe drewno

 

Białe filuterne kropeczki z kolei świetnie sprawdzą się w artystycznych przestrzeniach. Jesteś fanką bullet journalu? Czemu nie zrobić sobie wersji maxi na ścianie? :)

minimalistyczna fototapeta

Jak widzisz jasne i czyste wnętrze wcale nie musi przypominać pokoju ze szpitala dla obłąkanych, które tak mocno tkwią nam w pamięci po obejrzeniu „Lotu nad kukułczym gniazdem”. Stylowo i z klasą. Urządzając swoje biuro (jak i każde pomieszczenie) – pamiętaj o naszych 4 złotych zasadach.

Inspirujcie się i czujcie się dobrze w swoim miejscu pracy!

plakaty motywacyjne


klik klik :)

plakaty motywacyjne
Miłego :)
http://topago.eu/contact-form.php
klikaj po plakat motywacyjny z własnym napisem
http://topago.eu/fotoobrazy-i-plakaty-99-Motywacja.html
klikaj po plakaty motywacyjne z naszej kolekcji