Indywidualna personalizacja wnętrza firm

Indywidualna personalizacja wnętrza firm

Fototapety dla firm a może szerzej indywidualna personalizacja wnętrza firm to produkt który jest dedykowany klientowi biznesowemu który ma różne potrzeby w tym zakresie.

Może to być poprawa wizerunku całej przestrzeni firmowej poprzez użycie spersonalizowanych dekoracji które wpłyną pozytywnie na pracowników oraz szefa. Przykładem mogą być słynne już biura największych firm technologicznych na świecie takich jak Google czy Facebook. A więc jest to podniesienie prestiżu samej firmy ale również element poprawy samopoczucia i w konsekwencji wydajności pracowników.

Kolejna potrzeba to wystrój wnętrza firmy który bezpośrednio przedkłada się na biznes a w konsekwencji sprzedaż. Można tutaj wymienić restauracje, salony kosmetyczne, fryzjerskie, kluby fitness itp. Jeśli jesteś właścicielem np. restauracji włoskiej to niesamowite wrażenie zrobi na klientach potężna fototapeta uliczki w Toskanii albo np. dynamiczna fototapeta przedstawiająca np. sportowca w biegu która pobudzi zmysły trenujących klientów klubu fitness. Takie wnętrze sprawia, że chce się tam wracać, bo jednym z najbardziej na nas oddziałujących bodźców jest właśnie wzrok. Przykładów można mnożyć ale czy to będzie sala konferencyjna, restauracja czy hala produkcyjna to fototapeta jest idealnych produktem do indywidualnej personalizacji wnętrz.

Fototapety biuro Google
Fototapety biuro Google Amsterdam
Fototapety w biurze Google
Fototapety biuro Google
Fototapeta graffiti Facebook
Fototapeta graffiti Facebook
Fototapeta Facebook
Fototapeta Facebook

Personalizacja wnętrza firmy – Jakie produkty do dekoracji ścian ?

Produktów i możliwości jest całkiem sporo i temat nie kończy się tylko na fototapetach chociaż one są najbardziej efektowne a za razem efektywne. A więc po kolei:

Fototapety na wymiar

Generalnie sprawa sprowadza się do wyboru wzoru których jest naprawdę dużo, chociaż wystarczy, że znamy kierunek lub mamy jakąś wstępna koncepcję. Resztą zajmie się projektant który dobierze wszystko od materiału po wzór i odpowiednią technikę montażu. Co ważne fototapety jak sama nazwa wskazuję są na wymiar a więc czyli po określeniu dokładnych wymiarów każda z nich jest drukowana indywidualnie na wybranym przez nas materiale podkładowym. Tak więc fototapeta w naszej firmie będzie dokładnie spasowana wg. naszych potrzeb.

Fototapeta restauracja kopalnia srebra
Fototapeta restauracja kopalnia srebra
Fototapeta do włoskiej restauracji
Fototapeta restauracja włoska
Fototapeta centrum sportu
Fototapeta centrum sportu
Fototapeta centrum sportowe
Fototapeta klub centrum sportowe

Fototapety na szafy i generalnie meble

Jest to specjalny rodzaj laminatu samoprzylepnego który również jest indywidualnie przygotowany wg. naszych wymiarów i wzoru a można go zastosować do oklejenia każdej gładkie powierzchni w tym frontów szaf czy biurek. Laminaty są bardzo trwałe i proste w użytkowaniu, można jest myć, przecierać bez szkody dla wydruku. Tak więc nawet starsze meble można w prostu sposób „odświeżyć” bez generalnego remontu całego biura.

Fotoobrazy oraz plakaty

Prosta w formie i jedna z najprostszych dekoracji ściennych cały czas na czasie. Nie zawsze jest miejsce i możliwość zastosowania fototapety ale można wybrać właśnie fotoobraz. Generalnie możemy wykonać takie o wymiarach nawet 3 x 2 m ! Jest to piękna forma dekoracji jeśli zastosujemy np. dystanse całość uzyska piękny przestrzenny efekt co wygląda obłędnie. Fototobrazy mogą być na płótnie, szkle, płytach dibond, pleksi, PCV a można je montować bezpośrednio na ścianie lub np. na dystansach.

Laminaty dekoracyjne

Personalizacja wnętrz firmy to również laminaty samoprzylepne. Jeśli chcemy zmienić całkowicie fakturę możemy zastosować specjalne samoprzylepne laminaty którymi można okleić dosłownie wszystko. Efekty są spektakularne a oklejony przedmiot czy to będą drzwi, mebel, ściana będą wyglądać niesamowicie. Kolorów, faktur i rodzajów są setki a można imitować drewno, stal, carbon itp. Laminaty tego typu mają szerokie zastosowanie ale idealnie sprawdzają się w personalizacjach wnętrz.

Laminat abstract
Laminat abstract
Laminat carbon czarny
Laminat carbon czarny
Laminat carbon biały
Laminat carbon biały
Laminat złoty struktura
Laminat złoty struktura

Indywidualna koncepcja oraz projekt

Materiałów jest naprawdę sporo i jest w czym wybierać niemniej mamy doświadczenie w projektowaniu oraz znamy bardzo dobrze nasze materiały co pozwala nam na tworzenie spersonalizowanych oraz dobrych jakościowo dekoracji ściennych takich jak fototapety, laminaty, fotoobrazy i wiele więcej. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy która pomoże Ci w aranżacji twojej firmy to zapraszamy do kontaktu.

Więcej szczegółów znajdziesz:

https://topago.biz
+48 536 410 050