Gwiazdy kina na fototapetach

Gwiazdy kina na fototapetach

Już prawie miesiąc po Oscarach, ale my ciągle zostajemy w klimacie tej niezwykłej dla świata kina nocy. *.* Dlatego dziś na naszym blogu przedstawiamy gwiazdy kina na fototapetach!

Fototapety kino

Świecące lampy reflektorów, czerwony dywan, fotoreporterzy, fani chcący otrzymać autograf lub choć na chwilę znaleźć się w naszym towarzystwie. Na pewno wielu z nas marzyło o światowej sławie aktorskiej, o świecie kina i Hollywood w najlepszym wydaniu. Wielu z nas pewnie miało też (lub ma nadal) swoich idoli, których plakaty lub podobizny czy to samych aktorów czy postaci, którą grali ozdabiały ściany, drzwi szafki czy inne miejsca w domu i otoczeniu. Nie ma w tym absolutnie nic złego, w końcu każdy z nas czasem choć trochę, nawet bardzo skrycie marzy o sławie, jaką daje świat kina. Teraz utożsamianie się z ulubionymi aktorami czy postaciami, w które się wcielają jest możliwe w jeszcze większym formacie. Gwiazdy kina na fototapetach w sklepie Topago mogą sprawić, że poczujesz się, jakbyś sam był uczestnikiem wydarzeń na czerwonym dywanie lub jakbyś odgrywał główną rolę u boku najpopularniejszych gwiazd kina.

Fototapety kino: jak wykorzystać?

Fototapety z aktorami to nie tylko świetny pomysł na udekorowanie wnętrza domu prawdziwego fana kina. Fototapety z postaciami z filmów świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju lokalach. Szczególnie tych tematycznych, w których motywem przewodnim jest właśnie kino. Lokale gastronomiczne, kluby czy pomieszczenia zagospodarowane dla członków jakiegoś stowarzyszenia czy po prostu koła zainteresowań oscylującego wokół kina. Choć przecież nieszczególnie, kinem może interesować się każdy i wcale nie oznacza to, że musi być jego znawcą. Pomysłem może oczywistym, lecz nadal pasującym jak ulał będzie wykorzystanie takiej fototapety na przykład w małych kinach.

Fototapety z aktorami: Marilyn Monroe
A może Marilyn na ścianę? *.*

A może fototapety z postaciami z filmów?

Gwiazdy kina na fototapetach można wykorzystać także jako dekorację studia fotograficznego. Mogłoby się wydawać, że w studiu fotograficznym przecież najważniejsze jest białe lub czarne tło, na którym wykonuje się zdjęcia. Jednak przecież takie studio to nie tylko miejsce, które służy jako tło do wykonania portretów czy innego rodzaju zdjęć studyjnych. Przecież to całe pomieszczenie, które trzeba jakoś zaadaptować. Może warto do tego celu wybrać właśnie gwiazdy kina na fototapetach? Gwiazdy kina spoglądające na odwiedzających studio w trakcie sesji mogą wprowadzić interesującą i inspirującą atmosferę. Dzięki temu każda odwiedzająca studio osoba będzie mogła poczuć się chociaż przez chwilę tak, jakby sama brała udział w kinowym hicie, a zdjęcia, które właśnie są robione, posłużą jako materiał do tego właśnie filmu. Dodatkowym atutem wykorzystania takich tapet będzie skorzystanie z popularności i sympatii dzieci do bohaterów filmowych. Dzieci często nie chcą pozować, gdy trzeba im zrobić zdjęcie do dokumentów, zaś takie fototapety z postaciami z filmów mogą skutecznie odwrócić ich uwagę i sprawić, że z wizyty u fotografa będą miały jedynie dobre wspomnienia.

Fototapety z postaciami filmów: Darth Vader
 Dla fanów Star Wars, tapeta z Darth Vader’em może być nie lada gratką! ;)

Niezależnie od tego, czy szukasz ciekawych i inspirujących fototapet do lokalu czy do własnego domu, z pewnością znajdziesz je w sklepie Topago.
Fototapety na wymiar to nasza specjalność!

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego bloga. Poznaj między innymi orientalne fototapety czy też wnętrza w stylu vintage!