Fototapety dla dzieci 2018 - najczęściej wybierane wzory

Fototapety dla dzieci 2018 - najczęściej wybierane wzory

Dziś porozmawiamy o tym, jakie fototapety w tym roku wybieraliście najchętniej dla swoich pociech. Fototapety dla dzieci 2018 – przegląd czas start! Pragniemy, by nasze dzieci wyrosły na mądrych i szczęśliwych ludzi. Dajemy im to, co najlepsze i motywujemy jak tylko możemy, gdyż od dobrych nawyków wpojonych w dzieciństwie zależy ich dorosłe życie. Dlatego tak bardzo angażujemy się również w aranżację pokoju naszej pociechy i bierzemy pod uwagę jego gust oraz zainteresowania. Wszystko to uwzględniamy następnie w wystroju jego pokoju.

Chcąc stworzyć dziecku niepowtarzalną atmosferę w jego azylu lub w prosty sposób pokazać mu piękno świata  nie wahaj się użyć fototapety. To rozwiązanie trwałe, miłe w swojej fakturze, ale przede wszystkim łatwe do przyklejenia. Z jej położeniem z łatwością poradzi sobie każdy rodzic, nawet amator. Jaką wybrać? Jakie najczęściej były wybierane w tym roku? Tego dowiecie się z poniższego artykułu.

fototapety dla dzieci 2018

Fototapety dziecięce w Topago

Sklep internetowy Topago to specjalista od fototapet nie tylko dziecięcych. Wyróżnia nas dobra cena, jakość, czas dostawy, reklamacje oraz nieszablonowe podejście do zamówienia. Nic więc dziwnego, iż kolekcja naszych fototapet do pokoju dziecięcego w tym roku okazała się dla wielu klientów strzałem w 10. Nasz przegląd fototapety dla dzieci 2018 podzieliliśmy ze względu na płeć malucha. :)

W dziewczęcym pokoju

Kolekcja fototapet Topago do pokoju dziecięcego jest bardzo szeroka. Wzory i motywy są inspirowane bajkami, naturą czy indywidualnymi zainteresowaniami dziecka. Znajdziecie w nim bogaty wybór fototapet idealnych dla swoich pociech. Najróżniejsza kolorystyka, która bez wyjątku wkomponuje się w pokój malucha, jego mebli i dodatków. I tak dla dziewczynek, dla których piękno i wdzięk fototapet może okazać się podstawą, wybierano (niekoniecznie różowe, choć i takie znalazły swoje właścicielki) głównie fototapety z motywami z bajek, zamkami, księżniczkami czy smokami. Dla kochających zwierzęta idealne okazały się fototapety z końmi, czy motywami kotków, sówek oraz słodkich piesków. Nic dziwnego – przyjazny charakter takich fototapet to doskonały wybór, gdy szukamy rozwiązania kojącego percepcję dziecka po całym dniu szkolnych trudów. Dla ceniących spokój i estetykę dobrym rozwiązaniem okazały się wzory kwiatów i groszków. Rozczulające zaś misie i pluszaki na fototapetach z pewnością zadowoliły najmłodsze dziewczynki. Sprawdźcie sami wszystkie nasze fototapety dla dziewczynki. :)

A do pokoju chłopca?

Pokój chłopięcy to zdecydowanie inna para kaloszy! Tutaj prym wiodły (i wieść zapewne będą także w przyszłym roku) fototapety odwzorowujące charakter młodego człowieka. Tak więc dla małego sportowca odpowiednio wybierane były wzory z piłką, stadionem czy wizerunkiem ulubionego piłkarza. Dla interesującego się motoryzacją chłopca polecamy fototapetę z samochodami, z motocyklami lub rowerem. Młodego naukowca bądź odkrywcę powinna zaś zainteresować tematyka związana z rakietą kosmiczną czy lotem balonem. Oczywiście nie może zabraknąć motywów z superbohaterami: przecież Spider Man, Batman i Super Man również mają swoich wielbicieli! Przeglądnij wszystkie nasze fototapety dla chłopca.

fototapety dziecięce 2018

Fototapety dla dzieci 2018 – dbaj o rozwój malucha także wystrojem pokoju!

Dzieci nie mogą całymi dniami się uczyć, muszą mieć czas dla przyjaciół oraz wyłącznie dla siebie. Rolą rodziców zaś jest dbanie o harmonijny rozwój dziecka. Zabawa i wypoczynek w pokoju z interesującą fototapetą to idealne rozwiązanie, które stworzy miłe i przyjazne otoczenie. Otaczając je od małego pozytywnymi wzorcami, nabierają pewności siebie oraz asertywności. Ciekawość świata oraz liczne zainteresowania to duże wyzwanie przy urządzaniu pokoju i wybraniu odpowiedniej fototapety. W tak małym wnętrzu trzeba umieć wydzielić strefy do nauki, zabawy oraz wypoczynku, dlatego warto postarać się i zrobić to przemyślanie i z rozwagą. Może nasz przegląd – fototapety dla dzieci 2018 – pomoże Ci w wyborze? :)

Sprawdź również nasz wcześniejszy artykuł w podobnym temacie: fototapeta do pokoju młodzieżowego.