PROMOCJA NA FOTOTAPETY DO - 30% | SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I OSZCZĘDZAJ

Wgraj swoje zdjęcie i stwórz własną fototapetę, foto-obraz 

Każdy z nas posiada tysiące własnych zdjęć z wakacji, ferii czy spotkań rodzinnych które nie zawsze zostają wywołane a jedynie zalegają na dyskach komputerów. A dlaczego by nie wydrukować z nich własnej fototapety czy foto-obrazu ?

Fototapety z własnego zdjęcia to druk wykonany z materiałów które zostały do nas przesłane wg. parametrów które sami określiłeś. Czyli wybierasz rozmiar oraz kadr, możesz również dodać "efekty specjalne" lub odpowiednio obrócić fotografię a kiedy już dostosujesz wszystkie parametry plik jest do nas wysyłany a my drukujemy fototapetę dokładnie tak jak to sam określiłeś. 

Oczywiście możemy wydrukować dla Ciebie nie tylko fototapetę ale również foto-obraz, naklejkę czy laminat na szafę lub plakat. Sam wybierasz czego potrzebujesz !

Pamiętaj aby fotografia była jak najlepszej jakości, zazwyczaj dobry aparat lub nawet zdjęcie wykonane nowoczesnym smartfonem wystarczy. Jeśli będziemy mieli wątpliwości na pewno skontaktujemy są z tobą. 

Indywidualne fototapety na wymiar z własnego zdjęcia

Wybierz zdjęcie
Oblicz ratę!
Rodzaj wydruku
Podkładinfo
Laminat
Kadr
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
Efekty
Razem: 0
Ilość

Dodatkowe informacje

Fototapeta lateksowa

Fototapeta lateksowa

Najczęściej wybierana przez klientów, cechuje się najlepszych stosunkiem ceny do jakości. Jest to wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu dedykowany do druku fototapet. Materiał jest gładki lekko satynowy, pozwala ścianom oddychać a wydruk jest ostry i nasycony. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 130 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy drukowany jest z 2 cm zakładką która pozwala swobodnie spasować wzór. Materiał stosuje się na gładkie ściany, można go bardzo delikatnie czyścić suchą szmatką. 

Parametry:
Powlekany satynowy papier z dodatkiem lateksu
Gramatura: 212 g/m2 

Zastosowanie:
Ściany cementowe, betonowe, gipsowe, maksymalnie gładkie.

Klej:
Zalecany klej Metylan Normal który możesz KUPIĆ w naszym sklepie.

Instrukcja montażu:
Instrukcja klejenie fototapety lateksowej

Fototapeta winylowa na fizelinie

Fototapeta winylowa na fizelinie

Materiał Premium jeśli chodzi o fototapety to winyl na podkładzie fizelinowym. Jest bardziej gruby i mięsisty od fototapet lateksowych dzięki czemu lepiej maskuje porowatość ściany a do tego może wygłuszać oraz ocieplać ściany. Jego największa zaletą jest prosty montaż gdyż klejem smarujemy tylko ścianę a sama fototapeta pozostaje sucha. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 125 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy fototapety docinany jest "na styk". Można delikatnie czyścić wilgotną szmatką. 

Parametry:
Papier powlekany PCW na podkładzie fizelinowym.
Gramatura: 350 g/m2 

Zastosowanie:
Ściany cementowe, betonowe, gipsowe, gładkie lub lekko porowate.

Klej:
Zalecany klej Metylan Direct który możesz KUPIĆ w naszym sklepie.

Instrukcja montażu:
Instrukcja klejenie fototapety winylowej

Fototapeta samoprzylepna TOPtex

Fototapeta TOPTex samoprzylepna

Jest to specjalny materiał tkaninowy samoprzylepny z dedykowanym klejem który można wielokrotnie naklejać i odklejać nie tracąc przy tym siły klejenia. Miły w dotyku oraz odporny na rozdarcia i zagięcia. Nie zawiera ftalanu ani PCV w odróżnieniu od zwykłych foli samoprzylepnych. Powierzchnia matowa o strukturze drobnej tkaniny. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 125 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy drukowany jest z 2 cm zakładką która pozwala swobodnie spasować wzór. Można delikatnie czyścic wilgotną szmatką.

Parametry:
Samoprzylepna tkanina poliestrowa.
Gramatura: 360 g/m2 

Zastosowanie:
Ściany cementowe, betonowe, gipsowe, gładkie i czyste, szkło, płyta meblowa.

Klej:
Posiada własny klej.

Instrukcja montażu:
Instrukcja klejenie fototapety samoprzylepnej.

Laminat zabezpieczający fototapety

Laminat zabezpieczający UV 

Jest to specjalne zabezpieczenie fototapety która narażona jest na zarysowania lub kontakt z wodą. Laminat stosowany przez nas jest w 100% ekologiczny oraz ma wykończenie matowe. Fototapety z laminatem zaleca się stosować w przedpokojach, kuchniach, łazience lub w pokojach dzieci. Zwiększa trwałość i umożliwia mycie na mokro. 

Zastosowanie:
Przedpokój, kuchnia, łazienka, pokój dziecka

Czyszczenie:
Można czyścic mokrą szmatką lub gąbką.

UWAGA:  Jeśli szerokość całkowita przekracza maksymalną szerokość materiału fototapeta zostanie wydrukowana w równych kawałkach tak zwanych "brytach". Standardowo bryty drukujemy z 2 cm zakładką która pomaga w przypadku lekkiej krzywizny ścian.